Opinie o Nas
Odstąpienie od umowy

 * ODSTĄPIENIE OD UMOWY *

Dokonując zakupów w naszym sklepie internetowym mają Państwo możliwość odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.

Jak odstąpić od umowy i dokonać zwrotu towaru?

Poinformuj nas o zwrocie drogą elektroniczną pod adresem sklep@divinewear.pl i odeślij przesyłkę z wypełnionym formularzem zwrotu/odstąpieniem od umowy wraz z produktem na adres wskazany poniżej. Rekomendujemy skorzystanie z dołączonego do przesyłki formularza zwrotu co znacznie przyśpieszy rozpatrzenie zwrotu.

Zwracany towar należy odesłać pod wskazany poniżej adres w terminie 14 dni.

Sklep Divine Wear, Ul. Dąbrowskiego 91B, I piętro, 93-202 Łódź

Tel. 733 067 393

UWAGA: prosimy o podawanie na przesyłkach dokładnie takiego adresu do zwrotu jak powyżej. Podanie niepełnych, nieprawidłowych lub innych danych niż wskazane przez nas do zwrotu może skutkować niedoręczeniem przesyłki i zawróceniem paczki do nadawcy za co nasz sklep nie ponosi odpowiedzialności.

Naszym klientom oferujemy również możliwość skorzystania z tanich zwrotów paczkomatem lub kurier48 Poczty Polskiej na preferencyjnych warunkach.

Jeśli chcesz dokonać zwrotu za pośrednictwem Inpost Paczkomaty lub Poczty Polskiej możesz skorzystać z naszych cen specjalnych i w łatwy sposób nadać do nas przesyłkę zwrotną:

 • Inpost Paczkomaty przesyłka gabaryt A (odzież) : 10,00 zł
 • Inpost Paczkomaty przesyłka gabaryt B (torebki damskie): 13,00 zł
 • Kurier48 Poczta Polska paczka do 25 kg (cały asortyment): 13,00 zł

Po zgłoszeniu chęci skorzystania z naszych zwrotów generujemy etykietę nadawczą do naklejenia na przesyłkę i przesyłamy w pliku pdf. Warunkiem skorzystania z naszej obsługi jest posiadanie możliwości wydrukowania przez Państwa etykiety. Koszt przesyłki zwrotnej odejmujemy od środków za zakup zwracanych Państwu po otrzymaniu zwrotu więc nie ponoszą żadnych kosztów przed odesłaniem przesyłki.

Jeśli chcesz skorzystać z naszej pomocy napisz do nas pod adresem: sklep@divinewear.pl

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE ODSTĄPIENIA OD UMOWY ORAZ ZWROTU TOWARU:

 • W celu uzyskania pełnego zwrotu środków za zamówienie zwracany towar musi być nowy, z kompletem metek, bez uszkodzeń i śladów użytkowania
 • Koszt odesłania produktu ponosi kupujący
 • Ponoszą Państwo odpowiedzialność materialną za zwrot towaru noszącego ślady użytkowania w tym: usunięcie dołączonych metek, wszelkie zabrudzenia w tym zabrudzenia makijażem, uszkodzenia mechaniczne, zapachy perfum/papierosów, zwrot produkty poddanego praniu, inne ślady wskazujące na używanie produktu poza zwykłe zapoznanie się z produktem tak jak miało by to miejsce w sklepie stacjonarnym (Ustawa o prawach konsumenta 12 ust. 1 pkt 9)
 • Nasza firma nie przyjmuje zwrotów osobistych w sklepie stacjonarnym w Łodzi
 • Nie przyjmujemy paczek za pobraniem – środki zwracane są w takim sam sposób w jaki została dokonała płatność i złożone zamówienie czyli drogą elektroniczną
 • Zwroty odesłane po wygaśnięciu 14-dniowego prawa do odstąpienia od umowy odsyłane są do nadawcy
 • Środki zwracane są w terminie do 14 dni kalendarzowych
 • Jeśli chcesz wiedzieć czy Twój zwrot do nas dotarł sprawdź status śledzenia przesyłki

W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Obsługa sklepu internetowe Divine Wear

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl